Тренінг “Де наші гроші?”. Реєстрація учасників та учасниць

Тренінг-квест з використання публічної інформації та відкритих даних для контролю за публічними фінансами.

Тренінг відбудеться у місті Дніпрі 29-30 жовтня 2016 року.

Дводенний тренінг (6 годин на день) з практичними заняттями з отримання публічної інформації та аналізу відкритих даних щодо місцевих бюджетів, роботи комунальних підприємств та аналізу звітності публічних акціонерних товариств, що є платниками податків до місцевих бюджетів.

У програмі тренінгу:

Яку інформацію можна отримати просто зараз? 

Наявні джерела відкритих даних про публічні фінанси та їх використання. Огляд відкритих реєстрів та користування ними. Звітність комунальних підприємств та публічних акціонерних товариств. Прості засоби завантаження, обробки та аналізу даних.

Як отримати додаткову інформацію? 

Юридичні та технічні аспекти отримання доступу до публічної інформації. Запити на отримання публічної інформації. Проект «Доступ до правди». Збагачення фінансових даних додатковою інформацією та співставлення даних з різних джерел

Як мобілізувати громаду? 

Організація публічних кампаній та робота із засобами масової інформації з метою досягнення більшої відкритості у сфері формування та використання місцевих фінансів.

Бюджет у руках громади

Світовий досвід безпосередньої участі громадян у формуванні місцевих бюджетів та перспективи впровадження партисипативного бюджетування в Україні. «Відкрита бухгалтерія» як технологія доступу до первинних даних комунальних установ та підприємств.

Організовує Центр соціальних і трудових досліджень за підтримки Rosa-Luxemburg-Stiftung в Україні.

Хто може взяти участь? Активіст(к)и профспілок, представники(ці) інших громадських організацій та ініціатив, журналіст(к)и та студент(к)и.

Як зареєструватися?

Для участі у тренінгу необхідно подати заявку не пізніше 6 жовтня 2016 року та пройти конкурсний відбір.

Результат розгляду вашої заявки буде повідомлено не пізніше 10 вересня 2016 року.

Буде компенсовано вартість проїзду (в межах України) до місця проведення тренінгу та назад, забезпечено харчування та проживання.

Контактні особи:

Захар Попович: zpopovych@gmail.com, 050 380 10 35

Федір Устінов: detikrizisa@gmail.com, 096 439 5489

Top