Свобода мирних зібрань, протести та репресії у 2014 році: «батоги» та «пряники» від влади

17 лютого 2015 року Центр соціальних і трудових досліджень у партнерстві з Центром дослідження суспільства та Інститут «Республіка»  в рамках Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» проведуть прес-конференцію на тему «Свобода мирних зібрань, протести та репресії у 2014 році: «батоги» та «пряники» від влади» в інформаційному агентстві УНІАН об 11:30. Проект підтримується Міжнародним фондом «Відродження» та Національним фондом підтримки демократії.

Учасники прес-конференції: Володимир Чемерис, правозахисник, Голова Інституту «Республіка», Володимир Іщенко, заступник директора Центру соціальних і трудових досліджень, Ігор Луценко, депутат Верховної ради України, автор проекту рішення про скасування Київського положення про організацію та проведення мітингів та демонстрацій у 2014 році.

Модератор: Олександра Скиба, інформаційний директор Інституту «Республіка».

Тези прес-конференції:

  1. 1. Дотримання свободи зібрань у 2014-му. Що змінилося після Майдану.
  2. 2. Динаміка та характер протестів і репресій в Україні на основі дослідження Центру соціальних і трудових досліджень в другій половині 2014 р.
  3. 3. Які судді дозволяли збиратись усім. Результати моніторингу рішень суддів у сфері мирних зібрань у 2014 році від Інституту “Республіка”.

Акредитація журналістів за контактами:  097-394-32-15, Oleksandra.Skyba@gmail.com, Олександра

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top