Перспективи опозиційного повстання після року рекордної протестної активності

20 березня об 11.30 в інформаційній агенції УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зала) відбудеться прес-конференція Центру соціальних і трудових досліджень присвячена презентації результатів моніторингу протестної та репресивної активності в Україні за 2012 та початок 2013 року. Захід відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

2012 рік став рекордним за загальною кількістю протестних подій та за кількістю насильницьких протестів. 14 березня цього року опозиція почала Всеукраїнську акцію «Вставай, Україно!», закликавши громадян на боротьбу за відставку Віктора Януковича. Якими є перспективи «народного повстання»? Центр соціальних і трудових досліджень презентує результати дослідження останніх тенденцій у протестній активності 2012 року та початку 2013 року, причин рекордної кількості протестів та рекордної кількості насильницьких протестів, зокрема. Окрему увагу буде присвячено тенденціям репресій щодо протестувальників з боку правоохоронних органів та загрозам проекту Закону №0918 «Про порядок організації і проведення мирних заходів» для свободи мирних зібрань в Україні.

У прес-конференції візьмуть участь:

Володимир Іщенко — соціолог, керівник відділу вивчення соціальних протестів Центру соціальних і трудових досліджень;

Володимир Фесенко – голова Центру прикладних політичних досліджень «Пента»;

Володимир Чемерис — правозахисник, голова ВГО «Інститут Республіка», експерт Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!»;

Остап Кучма — експерт Центру соціальних і трудових досліджень

Контактна особа: Володимир Іщенко (097-396-4499)

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top